Сквирський ЗДО №6 «Ромашка» Сквирської міської ради

Меню сайту
Сайти ЗДО

Сквирський ЗДО №1 "Світанок"

Сквирський ЗДО №2 "Малятко"

Сквирський ЗДО №3 "Берізка"

Сквирський ЗДО №5 "Калинка"

Сквирський ЗДО №6 "Ромашка"

Самгородоцький ЗДО "Сонечко"

Мовчанівський ЗДО "Малятко"

Рудянський ЗДО "Сонечко"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

РОЗКЛАД ОСВІТНЬО-ВИХОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА 2020/2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ІІІ ясельна група «Калинка»

  Понеділок

1. Дитина у світі культури (малювання)   ІІ пол.дня: «Гра дитини»                                                            

2. Дитина у світі культури (музика)         І т. – фіз.розвага                    Вівторок                     

1. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі     ІІ пол.дня: «Гра дитини» 

2. Особистість дитини (фізкультура)                                                        Середа

1. Дитина в природному довкіллі + мовлення дитини     ІІ пол.дня: «Гра дитини» 

2. Дитина у світі культури (аплікація/ліпка)                                                Четвер

1. Дитина в природному довкіллі + мовлення дитини                     ІІ пол.дня: «Гра дитини» 

2. Особистість дитини (фізкультура)                                                  І-ІІІ т. – муз.розвага

                                                                                                                                           П`ятниця

1. Дитина у світі культури (музика)   ІІ пол.дня: предметно-практична діяльність

2. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі                    ІІІ ясельна група «Віночок»

Понеділок

1. Дитина в соціумі + мовлення дитини       ІІ пол.дня: «Гра дитини»                                                       

2. Дитина у світі культури (малювання)    ІІ-ІУ т. – муз.розвага                    Вівторок

1. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі    ІІ пол.дня: «Гра дитини» 

2. Особистість дитини (фізкультура)                                                         Середа

1. Дитина в природному довкіллі + мовлення дитини    ІІ пол.дня: «Гра дитини» 

2. Дитина у світі культури (музична діяльність)                                 Четвер     

1. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі    ІІ пол.дня: «Гра дитини» 

2. Дитина у світі культури (музична діяльність)   І т. – фіз.розвага           П`ятниця

1. Дитина у світі культури (аплікація/ліпка) ІІ пол.дня: предметно-практична діяльність

2. Особистість дитини (фізкультура)                                ІІ молодша група «Сонечко»

  Понеділок

1. Дитина в соціумі + мовл я дитини   ІІ пол.дня: особистість дитини (фізкультура)                                                         

2. Дитина у світі культури (малювання)                                                                           Вівторок

1. Дитина у світі культури (аплікація/ліпка)    ІІ пол.дня: «Гра дитини» Середа

1.  Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі  ІІ пол.дня:«Гра дитини» 

2. Дитина у світі культури (музична діяльність) Пішохідний перехід      Четвер 

1. Дитина в соціумі + мовлення дитини ІІ пол.дня: І-ІІІ т. – муз.розвага 2. Особистість дитини (фізкультура)                                                        

                                                                                                                                                   П`ятниця

1. Дитина у світі культури (музична діяльність)  ІІ пол.дня: «Гра дитини» 

2. Дитина в природному довкіллі + мовлення дитини   І т. – фіз.розвага                    

                                                                                                    ІІ молодша група «Ягідка»

 Понеділок

1. Дитина в соціумі + мовлення дитини   ІІ пол.дня:  особистість дитини (фізкультура);                                                       

2. Дитина у світі культури (малювання)                                                                                   Вівторок

1.  Особистість дитини (фізкультура)   ІІ пол.дня:«Гра дитини» 

2.  Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі                                                             Середа

1. Дитина у світі культури (музична діяльність)  ІІ пол.дня:  «Моя безпека»

2. Дитина в природному довкіллі + мовлення дитини       Пішохідний перехід

Четвер

1.  Дитина у світі культури (аплікація/ліпка)  ІІ пол.дня: І т. - фіз.розвага;

2.  Особистість дитини (фізкультура)  ІІ-ІУ т. – муз.розвага;«Гра дитини» 

П`ятниця

1. Дитина в соціумі + мовлення дитини   ІІ пол.дня: предметно-практична діяльність

2. Дитина у світі культури (музична діяльність)               середня  група «Смішарики»

Понеділок

1. Особистість дитини (фізкультура)      ІІ пол.дня: «Моя безпека»;                                                            

2. Дитина в соціумі + дитина у світі культури (аплікація)   І - ІІІ т. – муз.розвага;                                    

                                                                                                                 Вівторок

1. Дитина у світі культури (музична діяльність)  ІІ пол.дня: особистість дитини (фізкультура);

2. Мовлення дитини + дитина у світі культури (малювання)         «Гра дитини» Середа

1. Особистість дитини (фізкультура)  ІІ пол.дня: предметно-практична діяльність

2. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі    Мовлення дитини    Четвер

1. Дитина у світі культури (музична діяльність) ІІ пол.дня: І т. – фіз.розвага;«Гра дитини»

2.  Дитина в природному довкіллі                                           П`ятниця

1. Дитина в соціумі   ІІ пол.дня: «Гра дитини» 2. Мовлення дитини + дитина у світі культури (ліплення)    Пішохідний перехід      

       Середня група «Капітошка»

Понеділок

1. Дитина в соціумі + дитина у світі культури (аплікація)    ІІ пол.дня: «Моя безпека», предметно-практична діяльність                                                  2.  Дитина у світі культури (музична діяльність)  Пішохідний перехід  Вівторок

1. Мовлення дитини + дитина у світі культури (малювання)     ІІ пол.дня: Особистість дитини (фізкультура);  «Гра дитини»                         

2. Дитина в природному довкіллі                                                          Середа

 1. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі    ІІ пол.дня: ІІ-ІУ т. - муз. розвага;                        

 2. Особистість дитини (фізкультура)                                            Четвер

1. Мовлення дитини + дитина у світі культури (ліплення) ІІ пол.дня:І т. – фізрозвага; «Гра дитини»                                 

2. Дитина у світі культури (музична діяльність)                     П`ятниця

1. Дитина в соціумі ІІ пол.дня: Мовлення дитини;«Гра дитини» 2. Особистість дитини (фізкультура)                                        

                                                                                                       Старша група «Ромашка»

Понеділок

 1. Дитина в природному довкіллі + мовлення дитини  ІІ пол.дня: І-ІІІ т. - муз. розвага                                               

 2.  Дитина у світі культури (малювання)  У т. - фіз.розвага   3. Особистість дитини (фізкультура)  «Гра дитини» 

                                                                                                                                                                                                       Вівторок

 1. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі ІІ пол.дня: гурток «Цікаві шашки» 2. Дитина в соціумі  3. Особистість дитини (фізкультура)

                                                                                                                                             Середа

1. Мовлення дитини (грамота)  ІІ пол.дня: «Гра дитини» 2. Дитина в соціумі + дитина у світі культури (ліплення)

3. Дитина у світі культури (музична діяльність)                                       Четвер

1. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі   ІІ пол.дня: «Моя безпека»

 2.  Дитина у світі культури (аплікація)   «Гра дитини» 3. Особистість дитини (фізкультура)

П`ятниця

1. Дитина в соціумі + мовлення дитини (підготовка руки дитини до письма)2. Дитина в природному довкіллі   ІІ пол.дня: предм.-практ. д-сть 

3. Дитина у світі культури (музична діяльність)   гурток «Цікаві шашки» Пішохідний перехід                                         

Старша  група «Метелики»

Понеділок

1. Дитина в природному довкіллі + мовлення дитини  ІІ пол.дня: предметно-практична діяльність                                                                    

2. Особистість дитини (фізкультура)   гурток «Англійська мова дошкільнятам»  3. Дитина у світі культури (малювання)                                                                                        Вівторок

1. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі   ІІ пол.дня:  фізрозвага - І т.:«Гра дитини» 

2. Дитина в соціумі   3. Дитина у світі культури (музична діяльність)         Середа

1. Мовлення дитини (грамота)   ІІ пол.дня: муз. розвага – І – ІІІ т.;                     

2. Дитина в соціумі + дитина у світі культури (ліплення)  «Гра дитини» 3. Особистість дитини (фізкультура)                                                              

Четвер

1. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі ІІ пол.дня: «Моя безпека», самостійна рухова діяльність

2. Дитина в природному довкіллі 3. Дитина у світі культури (музична діяльність)        Пішохідний перехід                       

П`ятниця

 1. Дитина в соціумі + мовлення дитини  ІІ пол.дня: «Гра дитини»   2. Дитина у світі культури (аплікація)   3. Особистість дитини (фізкультура)  

                                                                                                                         

 

Вхід на сайт
Відділ освіти

Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a Free Website
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store

  • Copyright MyCorp © 2021