Дошкільний навчальний заклад №6 "Ромашка"

Меню сайту
Сайти ДНЗ

Сквирський ДНЗ №1 "Світанок"

Сквирський ДНЗ №2 "Малятко"

Сквирський ДНЗ №3 "Берізка"

Сквирський ДНЗ №5 "Калинка"

Сквирський ДНЗ №6 "Ромашка"

Самгородоцький ДНЗ "Сонечко"

Мовчанівський ДНЗ "Малятко"

Пищиківський ДНЗ "Казка"

Рудянський ДНЗ "Сонечко"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Педагогічний колектив

Практичний психолог Ярова Тетяна Василівна

Вчитель-логопед Гуцало Наталія Юріївна

Інструктор з фізкультури Поліщук Наталія Віталіївна

Вихователі:

Березюк Тетяна Анатоліївна

Зубрій Наталія Іванівна

Кожевна Ольга Степанівна

Кульпин Марина Олександрівна

Лазаренко Тетяна Анатоліївна

Мельник Людмила Михайлівна

Михайлова Любов Олександрівна

Мошковська Наталія Миколаївна

Новацька Наталія Миколаївна

Поліщук Світлана Михайлівна

Савчук Любов Валеріївна

Сичевська Тетяна Вікторівна

Швець Надія Юріївна

Шпачук Людмила Володимирівна

Якимченко Валентина Володимирівна

Пилипчук Віра Леонідівна

Асистент вихователя Самборська Олена Володимирівна

 

Музичні керівники:   Каленюк Світлана Григорівна

                                   Ковезюк Тетяна Миколаївна

                                   Мельникова Лариса Павлівна 

                                   Ковезюк Олександр Олександрович

 

Помічники вихователів:

Березівська Надія Михайлівна

Братківська Галина Андріївна

Бжезовська Алла Василівна

Бжезовська Галина Юріївна

Вовк Ніна Іванівна

Зубрій Лідія Мусіївна

Квашук Ніна Григорівна

Конопляста Тетяна Григорівна

Поліщук Ірина Петрівна

Таран Людмила Михайлівна

Чухомець Людмила Вікторівна

 

Медичний персонал:

Бондаренко Тетяна Алімовна – старша медична сестра

Заєць Світлана Володимирівна  – старша медична сестра

 

Працівники:

Архипенко Марина Ігорівна – діловод

Коваленко Світлана Іванівна – кастелянша, сторож, прибиральник службових приміщень

Павлівська Ніна Миколаївна – шеф-кухар

Шаповал Наталія Петрівна – кухар

Гриб Олена Миколаївна – підсобний працівник 

Кліщ Тетяна Миколаївна – комірник, підсобний працівник

Бжезовський Володимир Анатолійович – оператор

Борисенко Наталія Петрівна – прибиральник службових приміщень

Мельник Надія Борисівна  – двірник

Кислий Андрій Мефодійович – робітник по ремонту

Михайлов Віталій Сергійович - оператор

Гарбуз Олександр Миколайович - оператор

Рубльов Павло Михайлович - слюсар - електромонтер

Буйновський Анатолій Петрович - сторож

 

 

Вхід на сайт
Відділ освіти

Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a Free Website
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store

  • Copyright MyCorp © 2018