Дошкільний навчальний заклад №6 "Ромашка"

Меню сайту
Сайти ДНЗ

Сквирський ДНЗ №1 "Світанок"

Сквирський ДНЗ №2 "Малятко"

Сквирський ДНЗ №3 "Берізка"

Сквирський ДНЗ №5 "Калинка"

Сквирський ДНЗ №6 "Ромашка"

Самгородоцький ДНЗ "Сонечко"

Мовчанівський ДНЗ "Малятко"

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сквирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу 
№6 «Ромашка» Сквирської районної ради Київської області 

Контакти                       Поштова адреса:

09000, Київська область, м. Сквира,  вул. Незалежності (вул. Карла Лібкнехта), 78

тел. +38 (04568) 5-18-03

Електронна адреса:

 skviradns6@ukr.net
 
Режим роботи навчального закладу

Початок роботи – о 8.00 годині

Кінець роботи   – о 17.00 годині

Працюють чергові групи:     ранкова  група  - з 7.30 до 8.00 ( згідно поданих заяв),

                                               вечірня  групаз 17.00 до 18.00 ( згідно поданих заяв).

Адміністрація закладу 

В.о. завідувача                                    Кульбабенко Лариса Миколаївна  

Дні та години прийому громадян:      всі дні (протягом дня)

Вихователь-методист                          Поліщук Ольга Вікторівна

Дні та години прийому громадян:      всі дні (8.30 - 15.30)

Завідувач господарством                   Козачук Анатолій Петрович 

Дні та години прийому громадян:      всі дні (8.00 - 16.00)

Педагогічний колектив

Практичний психолог                         Ярова Тетяна Василівна 

Вчитель-логопед                                  Маркова Анна Віталіївна

Інструктор з фізкультури                    Поліщук Наталія Віталіївна 

Вихователі:                                      

Борисенко Ірина Олександрівна

Дзера Тетяна Миколаївна

Зубрій Наталія Іванівна

Кожевна Ольга Степанівна

Кузьменко Ольга Михайлівна

Мельник Людмила Михайлівна

Михайлова Любов Олександрівна

Мошковська Наталія Миколаївна

Новацька Наталія Миколаївна

Оленчук Лариса Олександрівна

Палієнко Валентина Володимирівна

Поліщук Світлана Михайлівна

Савчук Любов Валеріївна

Сичевська Тетяна Вікторівна

Швець Надія Юріївна

Шпачук Людмила Володимирівна

Якимченко Валентина Володимирівна

Мережа груп 

ІІ ясельна група "БДЖІЛКА"

Новацька Наталія Миколаївна 

Дзера Тетяна Миколаївна

ІІІ ясельна група "ДЗВІНОЧКИ"

Савчук Любов Валеріївна 

Борисенко Ірина Олександрівна

ІІ молодша група "ПРОМІНЧИКИ"

Мошковська Наталія Миколаївна 

Палієнко Валентина Володимирівна

ІІ молодша група "ХМАРИНКА"

Оленчук Лариса Олександрівна 

Дзера Тетяна Миколаївна

ІІ молодша група "КАЛИНКА"

Зубрій Наталія Іванівна

Сичевська Тетяна Вікторівна 

 

середня група "ЯГІДКА"

Кожевна Ольга Степанівна

Кузьменко Ольга Михайлівна 

 середня  група "СОНЕЧКО"

Швець Надія Юріївна

Поліщук Світлана Михайлівна

середня група "КАПІТОШКА"

Якимченко Валентина Володимирівна 

Поліщук Світлана Михайлівна

старша група "СХОДИНКИ ДО ШКОЛИ"

Мельник Людмила Михайлівна
Палієнко Валентина Володимирівна

старша група "ПЕРЛИНКА"

Мельник Людмила Михайлівна

Сичевська Тетяна Вікторівна 

логопедична група "СМАЙЛИКИ"

Шпачук Людмила Володимирівна

Борисенко Ірина Олександрівна

 

 

Музичні керівники:   Каленюк Світлана Григорівна

                                   Ковезюк Тетяна Миколаївна

                                                   Мельникова Лариса Павлівна 

                                     Костюк Наталія Миколаївна

 

                               Помічники вихователів:

Березівська Надія Михайлівна

Братківська Галина Андріївна

Бжезовська Алла Василівна

Бжезовська Галина Юріївна

Вовк Ніна Іванівна

Зубрій Лідія Мусіївна

Квашук Ніна Григорівна

Коваленко Світлана Іванівна

Конопляста Тетяна Григорівна

Пилипчук Віра Леонідівна

Поліщук Ірина Петрівна

Чухомець Людмила Вікторівна

Медичний персонал:

Бондаренко Тетяна Алімовна – старша медична сестра

Зубович Наталія Романівна – старша медична сестра

Баранець Оксана Вікторівна - старша медична сестра

 

Працівники:

Заєць Світлана Володимирівна – діловод

Таран Людмила Михайлівна – кастелянша

Павлівська Ніна Миколаївна – шеф-кухар

Шаповал Наталія Петрівна – кухар

Гриб Олена Миколаївна – підсобний працівник 

Кліщ Тетяна Миколаївна – підсобний працівник

Бжезовський Володимир Анатолійович – сторож

Борисенко Наталія Петрівна – прибиральник коридорів

Мельник Надія Борисівна  – двірник

Кислий Андрій Мефодійович – робітник по ремонту

Михайлов Вітілій Сергійович - робітник по ремонту

 

 

 
 


 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a Free Website
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store

  • Copyright MyCorp © 2017